Kožená pouzdra na hodinky

Právě dorazilo! Kožené pouzdro na hodinky je nyní v prodeji!!!
Ukryjte své oblíbené hodinky nejen na cestách do koženého pouzdra, které je uchrání před poškrábáním či poničením. Pouzdro je vyrobeno v České republice a zdobeno naším malým logem Herisson-group.

Fotka uživatele Epos Watches CZSK.

Dárek k nákupu mechanických hodinek DAVOSA

Ambasadorka značky Davosa a známá česká tenistka Markéta Vondroušová nám podepsala několik tenisových míčků. Ke každým objednaným mechanickým hodinkám během měsíce ledna dostanete jeden míček i Vy!

Fotka uživatele Davosa hodinky.

Vánoční dárek při nákupu hodinek EPOS

Při nákupu jakýchkoliv hodinek EPOS v období od 15. 11. 2017 do 15. 1. 2018 dostanete VÁNOČNÍ CD Pavla Šporcla s jeho podpisem.

Pavel Šporcl

Nový ambasador značky Epos - Pavel Šporcl

Ambasador epos Pavel Šporcl

Novým ambasadorem švýcarské značky Epos pro ČR se stal světoznámý houslový virtuos Pavel Šporcl.

Jsme velmi potěšeni, že hodinky Epos budou provázet Pavla Šporcla na jeho vánočním turné, které zahájí 4. 12. v Českých Budějovicích. Do té doby se s ním můžete setkat nejenom na koncertech v Čechách, ale i na jeho turné v USA, nebo na koncertech ve Vídni a v Tunisu. Pro Českou televizi a program Déčko připravil pořad Hudební perličky. Pořad je určený především dětem a představuje významné české i světové skladatele a jejich nejvýznamější díla.

Putovní hodinky Davosa

Putovní hodinky Davosa

Náš pražský prodejce hodinek Davosa - firma Helveti - spustila novou akci - putovní hodinky Davosa. Všichni zúčastnění, kterých je asi 40, budou mít vždy na 1 až 2 týdny zapůjčené hodinky Davosa Vintage Diver 162.500.65, které budou fotit, testovat a po celou dobu vést cestovatelský deník. Se svými poznatky a zkušenostmi se podělí na webu a FB Helveti i na sociálních sítích: www.instagram.com/explore/tags/putovnihodinkydavosa.

Na konci putování budou hodinky vydraženy a výtěžek bude věnován na dobročinné účely.

Děkujeme za organizaci firmě Helveti.